Malarnia proszkowa - Blachmetal - blacha, wyroby metalowe i blaszane

JS

Godzina:
Przejdź do treści

Malarnia proszkowa

Malowanie proszkowe to innowacyjna forma malowania różnego rodzaju powierzchni: stali czarnej, ocynkowanej, ale również aluminium, a nawet stali nierdzewnej. Farba proszkowa zapewnia im odporność na ścieranie, korozję i uderzenia. Proces wykonywany jest w nowoczesnej lakierni proszkowej.
Nasza malarnia składająca się z kabiny malarskiej dwustanowiskowej 410 x 170 x 230 cm (szerokość x głębokość x wysokość) wyposażonej w specjalistyczne aplikatory Nordson Encore, pieca 410 x 170 x 230 cm (długość x szerokość x wysokość) do wygrzewania wyrobów oraz zintegrowanego systemu transportu górnego daje możliwość zabezpieczenia antykorozyjnego większości własnych wyrobów, jak również świadczenia usług malawania proszkowego dla klientów zewnętrznych.
Nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt połączony z doświadczeniem personelu i stosowaniem sprawdzonych wysokiej jakości farb dostosowanych do wymagań produktów gwarantują wysoką jakość powłoki malarskiej. Choć najcześciej stosujemy kilkanaście najbardziej popularnych wśród klientów kolorów z palety RAL, to oferujemy pełną gamę kolorów z palety RAL w różnym stopniu połysku farb: mat, półmat, satyna i połysk oraz farby i kolory specjalne jak kolor DB703, farby brokatowe, drobno i grubo strukturalne, metaliczne oraz antyczne.
Proces malowania rozpoczyna się w kabinie malarskiej po przygotowaniu powierzchni do malowania. Polega na rozpylaniu proszku za pomocą pistoletu elektrostatycznego oraz sprężonego powietrza. Proszek naładowany elektrycznie jest przyciągany przez uziemione przedmioty, które mają być malowane. Następnie wyroby są przenoszone do pieca systemem transportu górnego i w temperaturze od 160 do 230 stopni (stosownie do wymagań poszczególnych producentów oraz rodzajów używanych farb proszkowych) poddawany procesowi topienia żywicy przez okres 15-25 minut. W przypadku wymagających wyrobów stosuje się malowanie dwoma powłokami: podkładem oraz warstwą nawierzchniową. Dzięki temu pomalowane elementy są zabezpieczone przed korozją, jak również uzyskują doskonałe walory estetyczne i użytkowe.
Oferujemy konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość powłoki malarskiej.
Malarnia proszkowa
Proces malowania proszkowego
Komora malarska
Aplikator Nordson
Piec do wygrzewania w malarni proszkowej
Ramy malowane proszkowo
Tabliczki malowane proszkowo
Serwetniki malowane proszkowo
Ogrodzenia i biegi schodowe malowane proszkowo
Belki i słupy malowane proszkowo
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Staramy się odpisywać jak najszybciej, zwykle w ciągu kilku godzin. Czasem z uwagi na wyjazdy, prowadzone pilne prace, czy stopień skomplikowania zapytania odpowiedź będzie nieco późniejsza, ale nawet wtedy nie potrwa to dłużej niż 2-3 dni. Jeśli macie Państwo więcej plików do załączenia to prosimy je skompresować lub wysłać na adres e-mail.
* pola wymagane
Przekazane dane służą wyłącznie udzieleniu odpowiedzi w związku z przesłanym pytaniem i nie będą wykorzystywane w innym celu.
Wyrażam zgodę
Nie wyrażam zgody
Blachmetal Karp Magdalena
ul. św. Jadwigi Królowej 43A
37-300 Leżajsk
NIP: 6020048987
Regon: 366719182
  tel. +48 606 612 575
 e-mail: blachmetal@o2.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 7.00-15.00
Wtorek       7.00-15.00
Środa        7.00-15.00
Czwartek     7.00-15.00
Piątek       7.00-15.00
Sobota       7.00-13.00
Niedziela    Zamknięte
Wróć do spisu treści