Przejdź do treści

Konstrukcje stalowe wsporcze i mocujące, podesty, obudowy

Metalowe konstrukcje to bardzo popularny budulec w przemyśle, domu, ogrodzie i wszędzie tam, gdzie wymagana jest trwałość, solidność i estetyka. Stal odpowiednio zabezpieczona antykorozyjnie ma dużo większą odporność na czynniki zewnętrzne niż drewno, wyroby drewnopochodne lub wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne. W zależności od potrzeb i lokalizacji konstrukcje stalowe mogą być wykonane w całości lub w elementach i na miejscu łączone śrubami w gotowy zespół.
Wszelkiego rodzaju stojaki, podpory, konstrukcje stalowe wsporcze, podesty, schody, pomosty robocze i obsługowe, obudowy wentylacyjne, skrzynki rozprężne, palety metalowe do składowania i transportowania profili i rur, kontenery na butle, wiaty, osłony, przystanki autobusowe to nie jedyne elementy wykonywane z profili kwadratowych i prostokątnych, kątowników gorącowalcowanych i zimnogiętych, rur, kształtowników i blachy. Szczególnie specjalizujemy się w lekkich konstrukcjach i wyrobach podzielnych na podzespoły do montażu. Produkujemy konstrukcje metalowe jednostkowe oraz w małych i dużych seriach. Zapewniamy klientowi gotowy produkt zabezpieczając je antykorozyjnie malowaniem natryskowym, proszkowym, ocynkiem ogniowym lub galwanicznym stosownie do wymagań użytkownika.

Konstrukcje stalowe, wsporcze, elementy metalowe

Wyrzuty wentylacyjne z redukcją, kolanem i obudową filtra Wyrzuty wentylacyjne z redukcją, kolanem i obudową filtra Skrzynki rozprężne z izolacją Skrzynki wentylacyjne z blachy ocynkowanej z izolacją Pudełka z blachy ocynkowanej z izolacją Wózek do przewożenia butli Elementy wózka do przewożenia butli Walcowane detale stalowe malowane proszkowo Stojaki rolkowe z regulowaną wysokością Ramy stalowe - podstawy Konstrukcje półek metalowych Malowana proszkowo huśtawka metalowa Konstrukcje podestów Konstrukcja z prętów i blachy Konstrukcja z prętów i blach Konstrukcja wsporcza Odgrodzenie Odgrodzenie Konstrukcje wsporcze Stojak na rowery ocynk Profile ocynkowane Barierki metalowe ocynkowane ogniowo Ramki stalowe ocynkowane ogniowo Furtka i słupki ocynkowane ogniowo Konstrukcje stalowek ławek, ławki ocynkowane ogniowo Pocięte profile Wsporniki i słupki ocynkowane ogniowo Barierki płotki ocynkowane ogniowo Płotki do ogródków ocynkowane ogniowo
Konstrukcje stalowe i metalowe wykonywane z profili kwadratowych i prostokątnych, kątowników gorącowalcowanych i zimnogiętych, rur, kształtowników i blachy są wykorzystywane powszechnie z uwagi na trwałość i solidność konstrukcji wsporczych przy zachowaniu estetyki i wyglądu. Zabezpieczone antykorozyjnie malowaniem natryskowym, proszkowym, ocynkiem ogniowym lub galwanicznym stosownie do wymagań użytkownika.

Konstrukcje stalowe wsporcze i mocujące, podesty, obudowy - przegląd możliwości produkcyjnych

Wyrzuty wentylacyjne z redukcją, kolanem i obudową filtra
Wyrzuty wentylacyjne z redukcją, kolanem i obudową filtra
Skrzynki rozprężne z izolacją
Skrzynki wentylacyjne z blachy ocynkowanej z izolacją
Pudełka z blachy ocynkowanej z izolacją
Wózek do przewożenia butli
Elementy wózka do przewożenia butli
Walcowane detale stalowe malowane proszkowo
Stojaki rolkowe z regulowaną wysokością
Ramy stalowe - podstawy
Konstrukcje półek metalowych
Malowana proszkowo huśtawka metalowa
Konstrukcje podestów
Konstrukcja z prętów i blachy
Konstrukcja z prętów i blach
Konstrukcja wsporcza
Odgrodzenie
Odgrodzenie
Konstrukcje wsporcze
Stojak na rowery ocynk
Profile ocynkowane
Barierki metalowe ocynkowane ogniowo
Ramki stalowe ocynkowane ogniowo
Furtka i słupki ocynkowane ogniowo
Konstrukcje stalowek ławek, ławki ocynkowane ogniowo
Pocięte profile
Wsporniki i słupki ocynkowane ogniowo
Barierki płotki ocynkowane ogniowo
Płotki do ogródków ocynkowane ogniowo
Wróć do spisu treści